Stavební práce

Přestavujete byt či rodinný dům? Sháníte kvalitní odbornou stavební firmu, která by Vám práce provedla? Obraťte se na nás. Provádíme veškeré stavební práce včetně provedení výměny oken.

Stavební práceStará okna šetrně vybouráme, abychom okolní ostění poničili co nejméně. Nová okna, ať již jsou dřevěná nebo plastová, osadíme, vyrovnáme a provedeme zednické začištění.  V případě, že budete chtít také vymalovat, provedeme i výmalbu. Umíme provést veškeré stavební úpravy od bourání příček a nosných zdí, až po vyzdění nových konstrukcí dle projektové dokumentace. Zajistíme kompletní provedení nových rozvodů elektroinstalací, vody a kanalizace dle platných předpisů a v neposlední řadě také provedeme vyštukování nebo sádrokartonové podhledy či předstěny. SDK podhledy se využívají nejčastěji pro vedení nového osvětlení nebo vzduchotechniky či klimatizace. Všechny tyto práce jsou nejvíce využívány při rekonstrukcích bytů či starších rodinných domů.

Pokud jste se rozhodli přestavět si svůj starší byt nebo zrekonstruovat starší rodinný dům, neváhejte a kontaktujte nás. Rádi se přijedeme na objekt podívat, stavební práce s Vámi zkonzultujeme a také zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku. Naši zaměstnanci mají se stavebními prácemi dlouholeté zkušenosti a přesně vědí, jak jednotlivé problémy řešit. S námi rekonstrukci a s tím spojené stavební práce lehce zvládnete.