PC TV rozvody

Nastěhovali jste se do nového bytu a potřebujete zprovoznit počítačové a televizní rozvody? Vedle standardních rozvodů elektro provádíme také specializované slaboproudé rozvody počítačových sítí včetně počítačové pohotovosti.

Počítačová pohotovost spočívá v poskytnutí služeb k aktuálně vzniklým problémům s počítačem nebo s připojením k internetu. Pojmem počítačová síť se souhrnně označují technické prostředky, které dohromady zajišťují připojení k síti a výměnu informací. Samotnému uživateli tedy počítačová síť umožňuje připojení k internetu, komunikaci s přáteli nebo přenos souborů. Vývoj v počítačových sítích jde neustále kupředu, proto nabízíme správu a pomoc při řešeních akutních problémů.

Provádíme také nové datové i síťové rozvody vč. rozvodů pro TV. Pomocí nových sítí budete mít rychlejší připojení k internetu a s tím související přenos dat. Na síťovém připojení také záleží připojení tiskárny, faxu a dalších hardwarových přístrojů. Pokud počítačovým sítím nerozumíte, není se za co stydět. Pokrok je v tomto oboru nezadržitelný a proto využijte našich služeb. My Vám nové počítačové sítě provedeme, ale také budeme spravovat ty stávající. Po telefonické dohodě přijedeme a na všem ostatním se domluvíme přímo na místě. S námi problémy s počítačem už mít nebudete.