Rekonstrukce koupelen

Bydlíte ve starším rodinném domě nebo ve starší bytové zástavbě a rozhodli jste se pro rekonstrukci koupelny? Nevíte si rady a sháníte odborníky, kteří rekonstrukci koupelny provedou kompletně za Vás? Obraťte se na naši firmu.  

Nová koupelnaZajišťujeme kompletní rekonstrukce koupelen od samotného zbourání staré koupelny či koupelnového jádra až po kompletní dokončení a předání nové koupelny. Rekonstrukce koupelnového jádra začíná návrhem nového vzhledu koupelny. Podle výkresové dokumentace se provedou nejdříve bourací práce starých konstrukcí a starých zařizovacích předmětů. Po vybourání starých příček či umakartových desek se vystaví nové příčkovky z lehkých moderních materiálů, které mají lepší technické vlastnosti a nezatěžují v takové míře strop. Do nových příček se provedou také nové rozvody vody, kanalizace a elektřiny. Všechny tyto práce provádějí odborní řemeslníci, kteří mají dlouholeté zkušenosti. Jedním z posledních kroků je provedení obkladů a dlažeb a v neposlední řadě osazení nových zařizovacích předmětů.

Rekonstrukce koupelnyKeramických obkladů a dlažeb je na našem trhu nepřeberné množství a stačí si pouze vybrat to, co se Vám bude líbit a bude také v přijatelné cenové relaci. Poradíme Vám i s výběrem obkladů a dlažeb, pokud budete potřebovat. Po kontaktování se na místo přijedeme podívat, vše si s Vámi projdeme a poté určíme finanční náročnost celé rekonstrukce koupelny. V žádném případě se nepouštějte do rekonstrukce koupelny sami, odborné elektroinstalační práce a napojení vody vč. kanalizace musí být provedeno odbornou firmou. Proto jsme tady my a všechny tyto práce provedeme rychle a na vysoké úrovni jednoduše za Vás.