Pokládání plovoucích podlah

Plovoucí podlahy jsou v dnešní době velmi oblíbené a nabízejí nepřeberné množství vzorů. Dají se použít téměř do všech prostor, mají dlouhou životnost, ale víte si rady s jejich pokládkou?

Pokud jste se rozhodli pořídit si do bytu či rodinného domu plovoucí podlahu a nevíte si rady s její pokládkou, tak jsme tady my. Precizně Vám plovoucí podlahu položíme vč. všech soklových a přechodových lišt. Hlavními přednostmi plovoucích podlah jsou jednoduchá údržba, odolnost a příjemný vzhled, proto se v dnešní době dostávají na špičku v podlahových krytinách. Pokládka musí být prováděna dle technických norem, aby plovoucí podlaha splňovala požadavky na odhlučnění jednotlivých bytů. Z toho důvodu si na pokládku plovoucí podlahy najměte odbornou firmu, která Vám pokládku provede kvalitně a včetně všech detailů. S plovoucí podlahou také namontujeme přechodové lišty mezi jednotlivými místnostmi a soklové ukončovací lišty.

Kontaktujte nás a my Vám na základě půdorysu s rozměry vyhotovíme cenovou nabídku, abyste přesně věděli, kolik Vás pokládka plovoucí podlahy vč. přechodových a soklových lišt bude stát finančních prostředků. Pokládka plovoucí podlahy není časově extrémně náročná. Termíny pokládky se dají domluvit dle Vašich potřeb a časových možností. Rádi se přizpůsobíme a pokládku plovoucí podlahy Vám provedeme. S plovoucí podlahou položenou od nás budete mít kvalitní podlahu s moderním vzhledem a doma už budete chodit jen naboso.