Montáže regálových systémů

Řešíte problém s uložením sezónního oblečení a dalších věcí v domácnosti? Máte v bytě či rodinném době technickou místnost či šatnu? Pak se nabízí vyřešení úložných prostor pomocí regálů.

Regály mohou být kovové s kombinací polic ze dřeva nebo laminátu a nebo také celé laminátové či dřevěné. Regálové systémy si můžete zakoupit již vyrobené a pouze si k nim zajistit montáž nebo si nechat vyrobí regály přímo na míru dle stavebních rozměrů Vaší šatny nebo technické místnosti. Nejčastěji se regály vyrábějí z lamina tl. 12 nebo 15 mm. Jednotlivé části jsou dělné cca po 80 cm tak, aby se po zatížení věcmi police neprohýbaly. Naši pracovníci s Vámi dané rozměry předem zkonzultují, aby nedošlo k chybě. Před samotnou výrobou a montáží si celý prostor perfektně zaměříme. Pomůžeme Vám s výběrem vhodného materiálu a po zaměření celé místnosti Vám předáme celkovou cenovou nabídku včetně výroby, montáže a dopravy regálů až k Vám domů. Budete tak přesně vědět, na kolik Vás regálový systém vyjde.

S námi budete mít přesné a kvalitní regály, které Vám vydrží několik dalších let na ukládání nejen sezónního oblečení. Do regálového systému v technické místnosti nebo v šatně tak jednoduše uklidíte vše, co potřebujete uschovat před očima návštěv. S námi ho zvládnete rychle, ve vysoké kvalitě a za „pár korun“.